درباره ما
شرکت راه سازان و ساختمان ریتون

معرفی شرکت ریتون

شرکت راهسازان و ساختمان ریتون (شرکت ارشد سازه توس) در سال ۱۳۷۸ با هدف کمک به عمران و آبادانی کشور تأسيس گشته و نيل به آرمانی بلند همچون اعتماد و کيفيت، همواره سر لوحه نگرش و سياستگذاری مديران و کارکنان آن قرارگرفته است.

تعهد ما به ارزشهای بنيادين مانند کيفيت، ايمنی، التزام به برنامه زمانبندی و احترام به تعهدات قراردادی، زيربنای استراتژيی‌های پيشرفت ما را تشکيل می دهد.

باور داريم که با تمرکز برروی اصول مهم پيش گفته و افزايش سالانه قابليت‌های فنی و اجرايی خود همچنان در صنعت ساخت پروژه های زیر بنائی کشور، جزء شرکت‌های مطرح و پيشرو باقی خواهیم ماند و آماده‌ایم تا همچون گذشته در برآورده ساختن انتظارات و نياز کارفرمایان کشور، تعهد خود را به عالی ترين وجه ممکن ایفا نماييم .

احدات تونل و ایستگاه‌های مترو و ساختمان‌های متعدد با کاربری‌های گوناگون، احداث سد و خطوط انتقال، راه، اجرای عمليات سيويل و نصب تجهيزات مکانيکی در صنايع پتروشيمی با لحاظ نمودن مدیریت زمان وهزينه، از جمله فعاليت‌های این شرکت در طول این سال‌ها بوده است.

0
نیروهای تخصصی شرکت
0
ماشین آلات
0
پروژه های انجام شده
0
سال تجربه

خط‌ مشی سيستم مديريت شرکت

قابل اعتماد

دستيابی به رضايت کارفرمايان و جلب اعتماد آنان با تاکيد برروش های علمی و استانداردهای فنی و مدیريتی. اجرای پروژه‌ها بدون تاخير غير مجاز در چارچوب برنامه زمانبندی تفضيلی اجرايی و سطح کيفی مورد انتظار.

استاندارد‌های مديريتی نوين

آموزش مستمرو مداوم به منظور بالا بردن توان مديريتی و ارتقاء دانش فنی و سطح آگاهی کارکنان و رشد مهارتهای پرسنل و بهبود مستمر فرآيندها، با بهره‌گيری از استعدادها، خلاقيت‌ها و نوآوری‌های کارکنان.

محافظت از محیط‌ زیست

 حفاظت از محيط زیست، استفاده بهينه و پایدار از منابع انرژی و به حداقل رساندن ضایعات و آلاینده‌ها با مدیریت صحيح و موثر و اقدامات پيشگيرانه از مهم‌ترین ارزش‌های ماست؛ چراکه متاسفانه زمين، تنها خانه‌ی ما، رو به نابوديست.

تکنولوژی و نوآوری

بهره‌مندی از دانش تکنيک روز، به همراه سخت‌افزار و نرمافزار مناسب در کليه بخش‌های شرکت و بالا بردن دانش فنی جهت به کارگيری روش‌های اجرایی نوین به منظور بالا بردن ظرفيت‌های اجرایی.

گواهی نامه ها

همکاری با کشور کنیا

وقتی از کنيا صحبت می‌کنيم در حقيقت در مورد منطقه شرق آفریقا سخن به ميان می‌آید زیرا که اوگاندا، رواندا، بروندی و سودان غربی در همسایگی کنيا قرار دارند و بيشترین ارتباط را از طریق راه و راه آهن با کنيا دارند. ولی از سال ۲۰۰۹ پروژه‌های ریلی و راه سازی به ویژه در کریدور شمالی که به اتيوپی متصل می شود و راه‌های مواصلاتی که کنيا رو به غرب قاره آفریقا متصل می‌کند، رونق گرفته و شرکت راه سازان و ساختمان ریتون(ارشد سازه توس) نيز با تاسيس شرکت در کشور کنيا در سال ۲۰۱۰ در امرتوسعه و گسترش این راه‌ها سهيم بوده که ازآن جمله می‌توان به پروژه راه در آن منطقه از کنيا به ارزش ۳ ميليون دلار و به مدت ۲ سال اشاره کرد .

تقدیرنامه ها

کارفرمایان

بستن منو